Buton Sigma20

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 7

KODI:

KODI:16747

Cmimi:

Çmimi i rregullt 14,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 14,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Buton Sigma20

Butonat Sigma20 sjellin bukuri në tualetin tuaj me pamjen e tyre të thjeshtë dhe gjeometrike.

Përveç modeleve plastike të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë, Sigma20 disponohet në përfundime metalike tërheqëse: çelik inox i fshirë dhe nikel i fshirë.

  • Permasat - 164 x 246 x 15 mm
  • Gjerësia - 246 mm
  • Lartësia - 164 mm
  • Thellësia - 15 mm
  • Opsione ngjyrash
  • Shpëlarje e dyfishtë e integruar për kursimin e ujit
  • Ofrohen modele plastike me cilësi të lartë dhe çelik inox
  • Përfundime mat me veshje rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!