Buton Sigma40 me ajrim

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:12533

Cmimi:

Çmimi i rregullt 50,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 50,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Buton Sigma40 me ajrim

Butoni i Geberit Sigma40 ofron një ndjenjë të re freskie në tualet. Sekreti i sistemit fshihet pas murit: me prekjen e një butoni, ajri tërhiqet drejtpërdrejt në qeramikën e WC dhe pastrohet me ndihmën e një filtri me karbon aktiv.

Karakteristikat kryesore:

 • Për shpëlarje të dyfishtë
 • Për aktivizimin e përparmë
 • Për nxjerrjen e drejtpërdrejtë të aromës nga pajisja qeramike e WC
 • Për montim në mure me trashësi mbulese deri në 6 cm (me set zgjatues)
 • Njësi për nxjerrjen e erës së bardhë me filtrim të integruar në kasetën e fshehur
 • Njësia e ventilimit dhe kontrollit me ventilator radial mund të instalohet pa mjete
 • Ekran LED për ndërrimin e filtrit
 • Neutralizimi i aromave me filtër të karbonit aktiv
 • Fikja automatike e njësisë për nxjerrjen e aromave pas një kohe të paracaktuar funksionimi
 • Zëvendësimi i filtrit të karbonit aktiv pa mjete

Përmasat:

 • Lartësia - 182 mm
 • Gjerësia - 266 mm

Zgjedhja është e rëndësishme

Geberit siguron funksion të përsosur, komoditet maksimal. 

Zgjedhja e pllakës së aktivizuesit është e rëndësishme sepse zgjedhja juaj do t'ju shoqërojë për shumë vite.

Zgjidhni pllakën e aktivizuesit që ju përshtatet juve për tualetin tuaj nga një gamë e gjerë opsionesh.

ID - 115.600.SJ.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!