Kondicioner Climate 3000i

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:26564

Cmimi:

Çmimi i rregullt 95,000 Lekë
Çmimi i rregullt 0 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 95,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Kondicioner Climate 3000i

  • Redukton konsumin e energjisë me veçoritë e modalitetit "Eco" dhe "Gear".
  • Modaliteti "Wind avoid me" rregullon drejtimin e rrjedhës së ajrit për të parandaluar erën e drejtpërdrejtë
  • Merrni frymë në ajër të pastër me funksionin 'i-clean' që eliminon deri në 99% të baktereve
  • Nivelet e zhurmës së njësive të brendshme dhe të jashtme reduktohen deri në 20 dB(A) me funksionin "Modaliteti i heshtur"
  • Kontrolloni nga Smartphoni juaj me lidhje WiFi, kudo që të jeni me aplikacionin opsional HomeCom Easy dhe Connect Key G10 CL-1
  • Vlerësimi i efikasitetit të energjisë prej A++ për ftohje dhe A+ për ngrohje, dizajni ynë më i ri ofron zgjidhjen më të mirë për t'i dhënë përdoruesit rehati me konsum të ulët energjie.

Skeda Teknike

Modeli 3000i 26E 3000i 35E 3000i 53E 3000i 70E
Ngjyra E bardhe E bardhe E bardhe E bardhe
Pesha Neto 31.5 kg 32.4 kg 44.7 kg 57.5 kg
Pesha Bruto 35.9 kg 17 kg 50.7 kg 64.2 kg
Lloji i ftohesit R32 R32 R32 R32
Eficenca A++ A++ A++ A++
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!