Colore & Gioia

Giorgio Graesan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Graesan

Colore & Gioia

ID - 2000

Konsumi : 7.5 m²/liter

Skeda Teknike:

  • Lahet plotësisht me pastrues jo agresivë.
  • Koha e tharjes nga 6 deri në 8 orë.
  • Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg lagështisë dhe ngricave.


Çmimi i rregullt 4,600 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:15129

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!