Colore & Oro Ricco

Giorgio Graesan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:15241

Cmimi:

Çmimi i rregullt 7,100 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,100 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Graesan

Colore & Oro Ricco

ID - 2020

Konsumi : 7.5 m²/ liter

Skeda Teknike:

  • Lahet plotësisht me pastrues jo agresivë.
  • Koha e tharjes nga 6 deri në 8 orë.
  • Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg lagështisë dhe ngricave.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!