Kondicioner Round Flow Cassette

Hakson

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:32015

Cmimi:

Çmimi i rregullt 231,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 231,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hakson

Kondicioner Round Flow Cassette

me panel dhe komandë

RFC140IDU,-RFC105IDUeee 1

                                          

Round Way             Individual Louver            High Ceiling               Hidden LED
    Airflow                        Control                         Mode                       Display

Të dhënat teknike - Round Flow Cassette Technical Specification

Modeli

Round Flow Cassette

Round Flow Cassette

Njesia e brendshme

RFC105IDU

RFC140IDU

Njesia e jashtme

LCAC105ODU3F

LCAC140ODU3F

Fuqia Btu/h

36000

48000

Klasi i energjise

(ftohje/ngrohje)

A+/A

A+/A

Njesia e brendshme

RFC105IDU

RFC140IDU

Rrjedha e ajrit (H/M/L/Q) m3/h

1680/1530/1320/1190

1950/1600/1440/1200

Niveli i fuqisë së zërit (H) dB(A)

63

64

Dimensionet e jashtme (W/D/H) mm

840/840/246

840/840/288

Dimensionet e paketimit (W/D/H) mm

990/990/330

990/990/330

Neto/pesha e transportit kg

31/36

32/38

Panel

DP950KB

DP950KB

Dimensionet e jashtme (W/D/H) mm

950/950/50

950/950/50

Dimensionet e paketimit (W/D/H) mm

1013/1025/123

1013/1025/123

Neto/pesha e transportit kg

6.5/9.5

6.5/9.5

Njesia e jashtme

LCAC105ODU3F

LCAC140ODU3F

Rrjedha e ajrit (H) m3/h

3500

4200

Niveli i fuqisë së zërit (H) dB(A)

68

72

Dimensionet e jashtme (W/D/H) mm

920/372/765

950/370/965

Dimensionet e transportit (W/D/H) mm

1085/485/830

1050/485/1130

Neto/pesha e transportit kg

61/66

85/90

Lloji i kompresorit

Twin rotary

Twin rotary

Lloji ftohësit

R32

R32

GWP

675

675

Temperatura e punës

Ftohje (Min-Max)

-20~46 °C

-20~46 °C

Temperatura e punës

Ngrohje (Min-Max)

-20~24 °C

-20~24 °C

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!