Kondicioner dysheme Console

Hakson

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:32017

Cmimi:

Çmimi i rregullt 103,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 103,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hakson

Kondicioner dysheme Console

CON25IDU,-CON35IDU,-CON42IDU 4

Hakson Console është e përshtatshme në mënyrë ideale për dhoma ku një kondicioner konvencional i lartë në mur nuk është i dëshirueshëm ose i mundshëm. Për shembull, në dhoma me shumë dritare ose një dhomë papafingo nën një çati të pjerrët.

Hakson Console mund të ftohë dhe të ngrohë me efikasitet të lartë energjie. Për shkak se ajri fryhet nga fundi i pajisjes kur nxehet, dhoma nxehet në mënyrë të barabartë. Console është shumë e qetë dhe ka një funksion gjumi.

Dizajn kompakt: Dizajn kompakt për instalim fleksibël në hapësira të kufizuara.

Qetësi maksimale: Niveli i ulët i zhurmës siguron paqe mendore falë dizajnit të optimizuar të ventilatorit, kanaleve të ajrit dhe motorike.

Gjumë i rehatshëm: Ofron rehati maksimale dhe kursim energjie për të fjetur pa shqetësime.
                                   

    Silence                  Double Flow          Compact Design       Comfortable Sleep

Të dhënat teknike - Console Technical Specification

Modeli Console Console Console
Njësia e brendshme CON25IDU CON35IDU CON42IDU
Njësia e jashtme CO09ODU CO12ODU CO15ODU
Fuqia 9000 Btu/h 12000 Btu/h 15000 Btu/h
Ftohje (min~max) 2.5(0.8-3.2) kW  3.4(1.0-4.0) kW  4.2(1.4-4.5) kW 
Ngrohje (min~max) 3.0(0.8-3.8) kW  3.5(1.0-4.5) kW  4.7(1.4-5.0) kW 
EER/COP 3.8/3.73 3.6/3.73 3.23/3.11
Ftohja (35 °C) 2.5 kW 3.4 kW 4.2 kW
Ngrohja (-10 °C 2.4 kW 2.9 kW 3.2 kW
SEER/SCOP 8.0/4.2 7.5/4.2 7.0/4.0
Klasi i energjise (ftohje/ngrohje) A++/A+ A++/A+ A++/A+
Konsumi vjetor i energjisë (Ftohje) 107 kW 157 kW 208 kW
Konsumi vjetor i energjisë (ngrohje) 798 kW 962 kW 1115 kW
Njësia e brendshme
Niveli i fuqisë së zërit 52 dB(A) 55 dB(A) 58 dB(A)
Dimensionet e paketimit (W/D/H) 700/210/600 mm 700/210/600 mm 700/210/600 mm
Dimensionet e jashtme (W/D/H) 783/303/695 mm 783/303/695 mm 783/303/695 mm
Pesha Neto/Bruto 16.5/18.5 kg 16.5/18.5 kg 16.5/18.5 kg
 Njësia e jashtme
Rrjedha e ajrit 1900 m3/h 2000 m3/h 2100 m3/h
Niveli i fuqisë së zërit 59 dB(A) 61 dB(A) 63 dB(A)
Dimensionet e jashtme (W/D/H) 800/275/553 mm 800/275/553 mm 800/275/553 mm
Dimensionet e transportit (W/D/H) 908/405/625 mm 908/405/625 mm 954/409/625 mm
Pesha Neto/Bruto 27.6/30.4 30/32.9 31.5/34
Lloji i kompresorit Rotary Rotary Rotary
Lloji ftohësit R32 R32 R32
GWP 675 675 675
Temperatura e punës Ftohje (Min-Max) -20 ~ 43 °C -20 ~ 43 °C -20 ~ 43 °C
Temperatura e punës Ngrohja (Min-Max) -20 ~ 24 °C -20 ~ 24 °C -20 ~ 24 °C
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!