Delageshtues Aquaria S1 16 P

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:28792

Cmimi:

Çmimi i rregullt 28,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 28,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Delageshtues Aquaria S1 16 P

Dehumidifikues që optimizon performancën e tij për tharjen e shpejtë të rrobave. Falë modalitetit të larjes, Aquaria S1 16 P është perfekt për dhomën e lavanderisë, por është gjithashtu ideal për të gjitha hapësirat e shtëpisë.

Ndihmon në reduktimin e alergjenëve kryesorë në ajër dhe eliminon aromat e këqija, nëpërmjet një sistemi të dyfishtë filtrimi.

 • Filtrim i dyfishtë

Kap alergjenët kryesorë përmes filtrit kundër pluhurit dhe eliminon aromat e pakëndshme falë filtrit të integruar të karbonit aktiv.

 • Dizajn Ergonomik

Lehtë për t'u lëvizur falë dorezave anësore dhe rrotave, ai përmban një dizajn super kompakt për pozicionim të lehtë, edhe në qoshet e shtëpisë

 • Kontroll Dixhital

Paneli i kontrollit lejon cilësime të sakta dhe kontroll në kohë të temperaturës dhe lagështisë së ajrit.

Vecoritë:

 • Kapaciteti dehumidues: 16 l / 24h
 • Për dhoma deri në 75 m3
 • Kapaciteti i rezervuarit: 2l
 • Niveli i zhurmës 40 dB
 • Treguesi i temperaturës dhe lagështisë
 • Kohëmatësi 1-24 orë
 • Rezervuari gjysmë transparent i lëvizshëm
 • Alarmi i rezervuarit të plotë
 • Shpejtësia: e ulët / e mesme / e lartë
 • Funksioni i tharjes
 • Pajisja automatike e shkrirjes
 • Rrota për transport
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!