Depozite per Pelet CPSP

Centrometal

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:11078

Cmimi:

Çmimi i rregullt 66,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 66,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Centrometal

Depozite per Pelet CPSP

Rezervuarët e peletit CPSP janë të destinuara për ruajtjen e peletave të drurit (230, 370, 800 lit.), dhe ndërtohen në dhomën e kaldajës afër bojlerit, ku mundësohet lidhja nga rezervuari në bojler me transportues me vida.

Tanket janë bërë prej çeliku të veshur me pluhur. Transportuesi i vidhave vendoset në rezervuar në një kënd prej 45°, ndërsa në rezervuar CPSP-800 mund të vendoset nga ana e sipërme, në një kënd prej 60°.

Në një rezervuar mund të vendosen deri në dy transportues vidhos (përveç në CPSP-M).

Ato janë të dizajnuara për mbushje manuale (nga një qese) ose me pajisje shtesë, mbushje automatike.

Tanket dorëzohen të çmontuara, gjë që lejon transportin dhe hyrjen e lehtë në dhomë.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!