DinoFlow ELF

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:29187

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

DinoFlow ELF

Boje per brenda ultra-mat

Konsumi:  Përafërsisht 125 ml/m²

Karakteristikat:

  • Pamje uniformë, fisnike e sipërfaqes.
  • Riparim dhe mbulim optimal.
  • Fuqi shumë e mirë fshehëse e lagësht dhe e thatë
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!