DinoSil - Mineralmatt

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:30582

Cmimi:

Çmimi i rregullt 3,100 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

DinoSil-Mineralmatt

Boje silikate per brenda

Konsumi: 145 ml/m²

Karakteristikat:

  • Pamje uniforme, fisnike e sipërfaqes
  • Përshkueshmëri shumë e lartë e avullit të ujit
  • Çertifikuar për ndërtesa historike
  • Pa erë dhe konservues.
  • Mineral mat.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!