DinoVal

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:10657

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

DinoVal

Konsumi: Rreth 180 ml/ m2

Karakteristikat:

  • Rezistente ndaj gërryerjes
  • Përhapje të gjërë.
  • Rezistente ndaj alkaleve- mykut- rrezatimeve të forta
  • E lehtë në punim.
  • E hollueshme me ujë.
  • Vjen në shumë nuanca
  • E bardha mund të ngjyroset me ngjyra të plota dhe të qarta.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!