Disk diamanti Expert Universal

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

Bosch

Disk diamanti Expert Universal

Disk prerës me diamant për përdorim universal. Ky disk ofron prerje të besueshme dhe të sakta në të gjitha llojet e materialeve falë qarkut të prerjes së vazhdueshme. Standardet e larta cilësore sigurohen nga qendra e kompetencës së diamantit të Bosch në Zvicër. Disku ka një diameter prej 115 mm ose 230 mm.

Çmimi i rregullt 3,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:01480

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!