Disk diamanti per pllaka

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Disk diamanti per pllaka Standard For Ceramic

Disk prerës diamanti për qeramikë. Ky disk ofron prerje të besueshme në pllaka dhe rezultate të sakta në të gjitha llojet e pllakave falë qarkut të prerjes së vazhdueshme. Standardet e larta cilësore sigurohen nga qendra e kompetencës së diamantit të Bosch në Zvicër. Disku ka një boshllëk prej 22.23 mm për makinat e ndërprerjes me gërshërën e bllokimit standard.

Permasat - Ø115 x 22/23

ID - 2608602201

Çmimi i rregullt 1,200 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,200 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:01477

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!