Disk metali INOX

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:01476

Cmimi:

Çmimi i rregullt 500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Disk metali INOX

Disk prerës i drejtë për Inox, i njohur si Eksperti për Inox AS 46 T. Ky disk ofron prerje të fuqishme dhe të sigurt me optimizim pa hekur, sulfur ose klor. Disku ka një boshllëk prej 22.23 mm.

Permasat - Ø230x2mm

ID - 2608600096

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!