Disk metali Inox

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Disk metali Inox

Disk prerës me diamant për Inox. Ky disk ofron prerje të shpejtë dhe të pastër pa formim të valezimeve ose ndryshim të ngjyrës blu. Disku ka një boshllëk prej 22.23 mm.

Permasat - 115 Ø

ID - 2608600545

Çmimi i rregullt 250 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 250 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:15306

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!