Fitness System E700

Endlees Pools

Kalo te informacioni i produktit
1 e 8
Modeli

Endless Pools

Pishine Fitness System E700

E700, sistemi i fitnesit me pishinën prej 5,2 metrash, ju ofron një ambient më të rehatshëm për notin, për not dhe palestër të plotë të trupit. Rryma jonë me firmë Endless Pools vjen standarde, kështu që ju do të shijoni banjën më të mirë të notit në treg.

Rryma e notit "Endless Pools" përshtatet lehtësisht për çdo nivel, nga fëmijët e vegjël te atletët. E qetë për notin në vend, rryma e gjerë siguron gjithashtu rezistencë bazë për ushtrime më efektive në ujë.

Për vrapim dhe ecje me ndikim të ulët, shtoni rutinen tonë nënujore (e disponueshme në modelin 1,5 m të thellë). Vrapimi në ujë djeg po aq kalori, por pa goditjen e aktivitetit në tokë të thatë. Është një ushtrim i shkëlqyer për të menaxhuar ose parandaluar dhimbjet e kyçeve dhe dëmtimet e përdorimit të tepërt.

Sediljet e hidromasazhit me avion të E700 ju lejojnë të relaksoheni pas një stërvitje të vështirë. Çdo ndenjëse e dizajnuar në mënyrë ergonomike ka një konfigurim unik avionësh - zgjidhni atë të duhurin për të synuar vendin tuaj të ëmbël, ose rrotullohuni mes tyre për relaksim të plotë të trupit.

Kabineti i qëndrueshëm me kornizë çeliku ka një stil elegant dhe modern të banjës së notit që praktikisht nuk kërkon mirëmbajtje, kështu që E700 sjell bukuri dhe funksionalitet në shtëpinë tuaj.

 • Përmasat: 5,2 m L x 1,5 m L x 2,3 m W
 • Rryma e ushtrimeve: Makineri noti me pishina pafund;
 • Pompë me funksion të vazhdueshëm 2,5 HP, pompë çift rrotullues prishjeje 5,2 HP
 • Sedilje hidromasazhi: 3
 • Avionë hidromasazhi: 27 (1 i madh, 2 rrotullues, 2 drejtimi, 22 mini)
 • Ngjyra e guaskës: akrilik i bardhë alpin ose gri akull
 • Ngjyra e kabinetit: Moka e errët ose lisi gri
 • Karakteristika e ujit: Ujëvara e ndriçuar
 • Opsionet e pajisjeve të stërvitjes: Kompleti i lidhjes së notit dhe kanotazhit
 • Kapaciteti: 7,475 - 8,140 litra
 • Pesha e zbrazët: 1,350 - 1,580 kg
 • Pastrimi i ujit: Ultraviolet + Ozon
 • Binarët e kapjes: 3, çelik inox
 • Kërkesat elektrike: 220-240 Volt/2 x 24 Amp, 50 Hz
 • Ngrohës: 3000 vat
 • Shkalle
 • Mbulese
 • Lopata
 • Extra

KODI:

KODI:21018

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!