Ene zgjerimi DP multifunksionale

Elbi

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:20680

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,800 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Elbi

Ene zgjerimi DP multifunksionale

Enët sanitare multifunksionale janë projektuar për t'u pajisur si rezervuarë zgjerimi në sisteme sanitare, të përshtatshme për të thithur ujin vëllimi i zgjerimit i krijuar nga një ndryshim i temperaturës, si dhe presionit depozita për sistemet sanitare të ujit të ftohtë.

Të dy aplikimet janë të mundshme falë mbështjellësit mbrojtës me patentë sistem shtrëngues që siguron mbrojtjen kundër korrozionit të pjesës së brendshme sipërfaqja e rezervuarit.

Karakteristikat:

  • Min./maks. Temperatura e punës: -10° / +99°C
  • Presioni maksimal i punës: 10 bar
  • Presioni para karikimit: 2,5 bar
  • Presioni i provës hidrostatike: 14,3 bar
  • Diafragma ushqimore e fiksuar në butil
  • Mbulesa mbrojtëse ushqimore në butil
  • Lidhje inox me dado gjashtëkëndore
  • Mbërthim i dyfishtë metalik
  • Bojë epoksi pluhur me qëndrueshmëri të gjatë, jeshile RAL 6005
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!