Ene zgjerimi ERP / ERP-RET

Elbi

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:21120

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,900 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Elbi

Ene zgjerimi ERP / ERP-RET

Enët e zgjerimit të sheshtë: projektuar për instalim në kaldaja.

Karakteristikat:

  • Ndërtim i fortë nga çeliku i cilësisë së lartë, i projektuar për të qëndruar në kohë.
  • Lyerje me pluhur epoksi me qëndrueshmëri të gjatë.
  • Diafragma e fiksuar në gomë SBR me karakteristika që garantojnë performancë më të mirë dhe jetë më të gjatë.

Performanca

  • Temperatura minimale/maksimumi Temperatura e funksionimit: -10° ÷ +90°C
  • Presioni maksimal Presioni i funksionimit: 3 bar
  • Presioni i parangarkesës: 1 bar
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!