Eurolatex 10

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Dinova

Eurolatex 10

(Seidenlatex)

Konsumi: Përafërsisht 125 ml/m²

Karakteristikat:

  • Rezistente ndaj gërryerjes
  • E hapur ndaj difuzionit
  • E padëmshme dhe higjienike për ajrin ebrendshëm sipas raporteve të TÜV Rheinland.
  • Pa substanca aktive të dëmshme
  • Pa tretës dhe plastifikues
  • Rendimenti 8 m² për litër
  • Shkëlqimi mesatar
Çmimi i rregullt 5,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:04008

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!