Fancoil SLS

Innova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:13897

Cmimi:

Çmimi i rregullt 75,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 75,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Innova

Fancoil SLS

Elegante, e hollë dhe gjithashtu e vogël.

Modeli SLS është i reduktuar në lartësi (vetëm 379 mm), prandaj i përshtatshëm për të gjitha situatat ku madhësia e kufizuar e murit të pasmë nuk bën të mundur futjen e një modeli tradicional: papafingo me mure me lartësi të ulët, zyra me dritare të larta, galeri, dhe korridoret ku prania e fancoil duhet të jetë diskrete dhe situata të tjera të parashikuara nga projektuesit dhe planifikuesit.

Prandaj, SLS i jep vetes mundësi të ndryshme dhe të shumëfishta instalimi.

SLS 600 C

  • Kapaciteti total ftohës W 7/12 °C / A 27 °C 1,62 kW
  • Kapaciteti i ngrohjes W 45/40 °C / A 20 °C 2,03 kW
  • Dimensioni i njësisë së brendshme - 1335 x  379 x 129 mm

SLS 800 C

  • Kapaciteti total ftohës W 7/12 °C / A 27 °C 2,12 kW
  • Kapaciteti i ngrohjes W 45/40 °C / A 20 °C 2,62 kW
  • Dimensioni i njësisë së brendshme - 1335 x  379 x 129 mm

SLS 1000 C

  • Kapaciteti total ftohës W 7/12 °C / A 27 °C 2,60 kW
  • Kapaciteti i ngrohjes W 45/40 °C / A 20 °C 3,11 kW
  • Dimensioni i njësisë së brendshme - 1535 x  379 x 129 mm
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!