Faqe xhami transparent Calypso me profil te zi

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28481

Cmimi:

Çmimi i rregullt 59,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 59,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Kolpa

Faqe xhami transparent Calypso Black

Modeli - WO 100-UNI SBR/1 - Clean Coat

Dimensione: 100, 120 cm

Lartësi - 200 cm

Profile ngjyre të zezë

Një kabine dushi shumë funksionale, e cila, si kabinat e tjera të dushit, ka një shtresë të ashtuquajtur 'shtresë të pastër' mbi sipërfaqet e xhamit për pastrim dhe mirëmbajtje më të lehtë.

Eleganca e linjave të pastra përzihet këndshëm me çdo ambient banjo. I kushtohet vëmendje profilit të murit ku nuk ka kllapa të poshtme.

Me një dizajn të pastër të hyrjes pa pengesa, Calypso mbështetet në një stil të hapur dhe të lirë, të diktuar nga sipërfaqe të mëdha xhami.

Një pamje minimale elegante

Dimensione të mëdha

ID - 517540

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!