Faqe xhami transparente Paravan

Eleganza

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:34235

Cmimi:

Çmimi i rregullt 19,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 19,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Eleganza

Faqe xhami transparente Paravan

Duke përdorur teknologjinë moderne dhe makineritë më të fundit, ne sjellim gamën e gjerë të xhamave të dushit. Produkti i ofruar është shumë i kërkuar nga klientët tanë për forcën dhe qëndrueshmërinë e tij të lartë. Xhami disponohet në specifika të ndryshme sipas nevojave të klientëve. Materiali me cilësi premium përdoret nga profesionistët, së bashku me pajisjet bashkëkohore të prodhimit.

Veçoritë:

  • Dimensione të ndryshme
  • Përfundim i përsosur
  • Instalim i lehtë
  • Qëndrueshmëri e lartë
  • Trashësia e xhamit - 6 mm dhe 8 mm
  • Lartësia - 195 cm
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!