Fashete muri

Fixeco

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1
Permasat

Fixeco

Fashete muri

  • Materiali: shirit çeliku DD11 EN 10111
  • çeliku S235JR
  • galvanizimi elektrolitik
  • poliamid najloni PA6.

Për fiksimin e tubave dhe kanaleve të sobave.

KODI:

KODI:20583

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!