Filter karbon block CE kunder klorit

AMG

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:17021

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

AMG

Filter karbon block CE kunder klorit

Fisheku filtrues i përshtatshëm për eliminimin e klorit në aplikime civile.

Për qëllime industriale: trajtimi i ujërave parësorë, të pijshëm dhe jo të pijshëm.

• Bllok karboni i ekstruduar i kompresuar
• Deklorimi dhe heqja e aromave
• Për përdorime ushqimore në kombinim me U.V. llambë
• Për përdorime industriale

ID - 0CC109005

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!