Filter qeleshe FR-E

Aqua

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:21747

Cmimi:

Çmimi i rregullt 400 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 400 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Aqua

Filter qeleshe FR-E

Rekomandohet të përdoret në vende ku çmimet dhe cilësia e performancës janë të rëndësishme.
Edhe pse është ekonomik, efikasiteti i tij është mjaft i lartë në krahasim me konkurrentët e tij.

  • Lëndë e parë - %100 PP
  • Diametri i brendshëm - 28 mm
  • Diametri i jashtëm - 61 mm
  • Efikasiteti - %80
  • Presioni maksimal i punës - 8 bar
  • Temperatura maksimale e punës - 50°C
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!