Filter rere Aquarius me valvol anesore

Aqua

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:31706

Cmimi:

Çmimi i rregullt 44,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 44,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Aqua

Filter rere Aquarius me valvol anesore

 • Trup sferik prej 100% polipropileni
 • Karakteristika kundër rrëshqitjes me hundë për të lehtësuar operacionet e mirëmbajtjes
 • I derdhur me injeksion
 • E riciklueshme, kujdes ndaj mjedisit
 • Maks. Presioni i punës 3,75 bar, max. Temperatura e punës 40°C
 • Nxjerrja automatike e ajrit me filtrin e sipërm
 • Valvula e rrjedhjes së ajrit ''T''
 • Manometri Ø 50 mm. Opsionet e lidhjes 1 1/2'' dhe 63 mm 2''
 • Difuzor me dizajn të veçantë me rrjedhje të lartë
 • Kompleti i lidhjes së valvulës me gjashtë drejtime dhe filtrit-valvulës
 • Vulosja garantohet nga kapëse me valvola fluture
 • Dizajn unik, instalim i lehtë, mirëmbajtje e lehtë
 • Performancë e lartë në kushte të vështira
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!