Filter rezine per hekur

Aqua

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:23907

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Aqua

Filter rezine per hekur

Fishekët me rrëshirë shkëmbyese jonike përdoren për eliminimin e substancave jonike të pranishme në ujë.

Sipas llojit të mediave filtruese të përdorura, ato mund të aplikohen për trajtimin e ujit me kalcium dhe magnez, duke reduktuar praninë e hekurit dhe për të marrë ujë të demineralizuar.

Të gjitha fishekët janë montuar me një filtrim para dhe pas. Kjo optimizon efikasitetin e rrëshirës për hyrjen e ujit dhe përmirëson cilësinë e ujit të trajtuar jashtë. Ngjashëm me fishekët GAC, filtrat para dhe pas janë bërë me fryrje shkrirë, e cila është e së njëjtës teknologji të përdorur për fishekët tanë FR-N.

Kjo teknologji garanton një veprim shumë efikas filtrimi.

Aplikimet:

  • Trajtimi i Ujit;
  • Industritë e Përgjithshme;
  • Laboratori.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!