Filter uji komplet Aqua Select Carbon

Aqua

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28133

Cmimi:

Çmimi i rregullt 2,700 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,700 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Aqua

Filter uji komplet Aqua Select Carbon

1.5l/min (900 lit, per klorin, eren, shijen)

ID - A8090010

  • Përmasat: 140 x 80 x 125 mm
  • Pesha e paketimit: 1 kg
  • Aqua Select Carbon - Faucet Fi Literer: Instalim i shpejtë. Ideale për gatim dhe ujë të pijshëm
  • Përdoret për të reduktuar klorin, shijen e keqe dhe erën
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!