Filter uji komplet Aqua Select PP-GAC

Aqua

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:28135

Cmimi:

Çmimi i rregullt 3,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Aqua

Filter uji komplet Aqua Select PP-GAC

1.5l/min (800 lit, per sedimentet dhe klorin

ID - A8090150

Instalim i shpejtë. Ideale për gatim dhe ujë të pijshëm.
Filtra fishekësh të zëvendësueshëm deri në 800 litra (210 gallon).
Fisheku me efekt të dyfishtë: zvogëloni sedimentet dhe hiqni klorin me karbon të grimcuar.

Karakteristikat teknike:
• Trupi: ABS
• Sump: SAN transparent
• Unaza O-Ring: NBR 70 Sh
• Presioni i punës: 5 BAR max
• Presioni i shpërthimit: 20 BAR max
• Temperatura e punës: 0°C + 50°C min/maks
• Flow-Rate rekomanduar: 1.5 Lt/Min.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!