Ene zgjerimi Flatvarem

Varem

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13839

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Varem

Ene zgjerimi Flatvarem

Enët e zgjerimit të sheshta dhe ovale për kaldaja janë produkte me cilësi të lartë të krijuara për të siguruar efikasitetin e sistemeve të ngrohjes

Karakteristikat e rezervuarit të zgjerimit të sheshtë ose ovale:

  • Membrana e diafragmës
  • Presioni i parangarkesës 2,5 bar
  • Ngjyra e kuqe
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!