Furce WC CUT

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:21350

Cmimi:

Çmimi i rregullt 9,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Furce WC CUT

Permasat - 37 × 10 × 10 cm

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

ID - CUT805

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!