Furce WC-je

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:17422

Cmimi:

Çmimi i rregullt 7,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Furce WC

Versione në ngjyrë e zezë, krom dhe të bardhë

Stili modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 8,5 x 9,5 x 39 cm

ID - 801

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!