Ganxha bolieri per tulla me vrima(çift)

Fixeco

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Fixeco

Ganxha bolieri per tulla me vrima (çift)

  • Permasat - 10 x 95 mm
  • Materiali: S235JR UNI EN 10027-1 çelik, poliamid najlon PA6.

N° 2 grepa ngrohës uji të galvanizuar me fllanxha dhe fije metrike, N° 2 spiranca najloni me zgjerim të dyfishtë me tunxh. 

Për fiksimin e ngrohësve të ujit dhe kaldajave. Specifike për tulla me vrima.

ID - B2008DE

KODI:

KODI:20563

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!