Gote aksesor

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:19194

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Gote aksesor

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 8.8 × 10 × 10 cm

ID - CUT400

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!