Grep dysh CUT

Koin

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:19188

Cmimi:

Çmimi i rregullt 3,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOIN

Grep dysh CUT

Dizajni, i cili bind edhe më kërkuesit e blerësve.
Stili unik modern dhe detajet e rafinuara janë atributet kryesore të koleksionit prestigjioz të pajisjeve dhe aksesorëve të tualetit.

Permasat - 7.6 × 3.8 × 3.4 cm

ID - CUT012

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!