Grile e bardhe per panel dRim 150 x 150 mm

airRoxy

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:26951

Cmimi:

Çmimi i rregullt 400 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 400 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

airRoxy

Grile e bardhe per panel dRim

Permasat - 150 x 150 mm

Grila e ventilimit dRim
Grila dRim është grilë e ajrosjes së sipërme dhe e shkarkimit e krijuar për instalimin e një paneli dekorativ.

Përshtatur për montim si në mur ashtu edhe në tavan.

Dimensionet e jashtme të grilës janë 15 x 15 cm.

ID - 02-300

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!