Grup bideje Domus ar i fshire

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:27006

Cmimi:

Çmimi i rregullt 27,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 27,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup bideje Domus ar i fshire

Grupi me një estetikë unike dhe inovative, ka një grykë të gjerë dhe pak të lakuar perfekt për të siguruar lehtësi më të madhe përdorimi, ka linja të buta dhe të përkulura me sipërfaqe të qarta dhe vendimtare, kjo përzierje e bën atë të adaptueshëm për mobilimin e tualetit të çdo stili nga më tradicionale në atë më moderne.

E veçanta që e bën atë ekskluzive dhe luksoze është ngjyra e artë e fshirë e aftë për të dhënë rafinim dhe elegancë, duke krijuar gjithashtu një atmosferë mikpritëse dhe harmonike, për më tepër do të jetë rezistente ndaj shenjave të konsumimit me kalimin e kohës falë lëndëve të para me cilësi superiore.

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 18PJ306

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!