Grup bideje HansaDesigno

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:29354

Cmimi:

Çmimi i rregullt 42,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 42,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup bideje HansaDesigno

Vetitë teknike

 • Parandalimi i kthimit (EN1717) - AA
 • Madhësia e lidhjes - G3/8
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN15
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +70°C
 • Materiali - Tunxh
 • Projeksioni - 117 mm
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bar

Karakteristikat e avancuara

 • Trupi i brendshëm prej bronzi DZR, sistem instalimi 3S për montim të sigurt dhe të thjeshtë
 • Ngjyrë - krom
 • Temperatura - Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës, ndalim i rregullueshëm i ujit të nxehtë (i përfshirë, i rimontueshëm)
 • Atributet e rrjedhës - Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) 6 l/min
ID - 51733283
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!