Grup dushi inkaso me devijator HansaPolo

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25973

Cmimi:

Çmimi i rregullt 7,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup dushi inkaso me devijator HansaPolo (Pjesa e jashtme per 50000900)

HANSAPOLO është gama perfekte e rubinetave për ju. Dizajni karakteristik, dinamik dhe bashkëkohor mund të integrohet me sukses në një gamë të gjerë modelesh. Teknologjia dhe funksionaliteti i sjellin mallrat edhe pas përdorimit intensiv për shumë vite.

Veçoritë

  • Diverter
  • Rozetë katrore
  • Levë/dorezë e vetme e funksionimit, Simbolet e nxehtë/të ftohtë
  • Ngjyrë - krom

Temperatura - Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës

Vetitë teknike

  • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
  • Presioni i punës - 1 - 10 bar

ID - 50609193

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!