Grup dushi inkaso HansaPolo

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25974

Cmimi:

Çmimi i rregullt 6,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
HANSA
Grup dushi inkaso HansaPolo (pjesa e jashtme per 50500100)
HANSAPOLO është gama perfekte e rubinetave për ju. Dizajni karakteristik, dinamik dhe bashkëkohor mund të integrohet me sukses në një gamë të gjerë modelesh banjosh. Teknologjia dhe funksionaliteti i sjellin mallrat edhe pas përdorimit intensiv për shumë vite.
Funksione
  • Furnizuar - Pllakë katrore
  • Levë - Levëe vetme kontrolli, Levë me simbolin F+C
  • Ngjyrë - krom
Karakteristikat teknike
  • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
  • Presioni operativ / 1 - 10 bar

ID - 50619193

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!