Grup dushi inkaso HansaTwist matt black

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:31220

Cmimi:

Çmimi i rregullt 29,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 29,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup dushi inkaso HansaTwist matt black (Pjesa e jashtme per Bluebox)

HANSATWIST është një nga seritë më të gjithanshme të HANSA-s, duke përfshirë rubineta si për kuzhinë ashtu edhe për tualet. Gama e balancuar e produkteve HANSATWIST për dushe dhe vaska ju mundëson gjithashtu të konfiguroni të gjithë tualetin sipas dëshirës tuaj.

Veçoritë:
 • Rozetë katrore
 • Mbërthimi i njësisë funksionale me vida
 • BLUECLICK për një instalim të lehtë pa vida
Levë / Dorezë
 • Simbolet e nxehtë/ftohtë, levë/dorezë e vetme funksionimi
 • Pjesë mekanike
 • Fishek qeramike ø35 mm për kontrollin e rrjedhës dhe temperaturës
Karakteristikat e avancuara
 • Trupi i brendshëm prej bronzi DZR
Ngjyrë - E zezë mat
Temperatura
 • Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës, ndalim i rregullueshëm i ujit të nxehtë (i përfshirë, i rimontueshëm)
Atributet e rrjedhës
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar - 20,4 l/min
Vetitë teknike
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bar

ID - 8985908333

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!