Grup dushi inkaso me devijator Domus ar i fshire

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:27007

Cmimi:

Çmimi i rregullt 30,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 30,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup dushi inkaso me devijator Domus ar i fshire

Grupi i integruar i dushit duke përfshirë diverterin me dy drejtime është një zgjidhje perfekte për ata që duan të përdorin një kokë dushi dhe një dush dore në banjën e tyre, kjo nga Paini Rubinetteria ka linja të rrumbullakosura dhe të buta me një dizajn luksoz dhe elegant të adaptueshëm ndaj tradicionales, arredime me stil.

Ngjyra e artë e fshirë do t'i japë mjedisit avangardë dhe ekskluzivitet, duke krijuar gjithashtu një atmosferë mikpritëse që do t'i lërë të ftuarit pa fjalë, perfekte për ata që duan të guxojnë, do të jetë gjithashtu rezistente ndaj lagështirës dhe shenjave të konsumimit me kalimin e kohës falë materialeve me cilësi superiore të përdorura gjatë procesit të prodhimit.

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

ID - 18PJ6911

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!