Grup dushi inkaso me devijator HansaPinto

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26010

Cmimi:

Çmimi i rregullt 26,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 26,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup dushi inkaso me devijator HansaPinto (Pjesa e jashtme per Bluebox)

Seria HANSAPINTO është e disponueshme për kuzhinë, lavamanë, vaska dhe dushe. Dizajni përmban sipërfaqe të bollshme dhe skaje të rrumbullakosura butësisht që krijojnë një grup të njëtrajtshëm rubineti në të gjithë shtëpinë - për një gjendje veçanërisht të ekuilibruar të kënaqësisë shtëpiake. Duke qenë se HANSAPINTO nuk është vetëm i modeluar mirë dhe kursen burime, por edhe i qëndrueshëm, funksional dhe i përjetshëm, ky rubinet do të jetë ende një buzëqeshje në fytyrën tuaj në vitet në vijim.

Veçoritë

 • Diverter
 • Rozetë e rrumbullakët
 • Mbërthimi i njësisë funksionale me vida
 • BLUECLICK për një instalim të thjeshtë të pllakës së zbukurimit pa vida
 • Shtrirje BLUETUNE pas instalimit +/- 3,5º
 • Simbolet e nxehtë/ftohtë, levë/dorezë e vetme funksionimi

Pjesë mekanike

 • Fishek qeramike ø 40 mm për kontrollin e rrjedhës dhe temperaturës

Karakteristika

 • Trupi i brendshëm prej bronzi DZR
 • Ngjyrë - krom
 • Temperatura - Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës, ndalim i rregullueshëm i ujit të nxehtë (i përfshirë, i rimontueshëm)

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar - 20,4 / 20,4 l/min

Vetitë teknike

 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bar

ID - 85269183

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!