Grup dushi inkaso me devijator HansaPolo

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26005

Cmimi:

Çmimi i rregullt 23,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 23,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup dushi inkaso me devijator HansaPolo (Pjesa e jashtme per Bluebox)

HANSAPOLO është gama perfekte e rubinetave për ju. Dizajni karakteristik, dinamik dhe bashkëkohor mund të integrohet me sukses në një gamë të gjerë modelesh. Teknologjia dhe funksionaliteti i sjellin mallrat edhe pas përdorimit intensiv për shumë vite.

Veçoritë

 • Diverter
 • Korniza e pllakës rozetë
 • rozetë katrore
 • mëngë
 • Mbërthimi i njësisë funksionale me vida
 • BLUECLICK për një instalim të thjeshtë të pllakës së zbukurimit pa vida
 • shtrirje BLUETUNE pas instalimit +/- 3,5º
 • Simbolet e nxehtë/ftohtë, levë/dorezë e vetme funksionimi

Pjesë mekanike

 • Fishek qeramike ø 35 mm për kontrollin e rrjedhës dhe temperaturës

Karakteristikat e avancuara

 • Trupi i brendshëm prej bronzi DZR
 • Ngjyrë - krom

Temperatura

 • Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës, ndalim i rregullueshëm i ujit të nxehtë (i përfshirë, i rimontueshëm)

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar - 21 / 21 l/min

Vetitë teknike

 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
 • Materiali - Tunxh
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bar

ID - 80609093

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!