Grup dushi inkaso me devijator HansaTwist

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25968

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Grup dushi inkaso me devijator HansaTwist (Pjesa e jashtme per 50000900)

HANSATWIST është një nga seritë më të gjithanshme të HANSA-s, duke përfshirë rubineta si për kuzhinë ashtu edhe për tualet. Gama e balancuar e produkteve HANSATWIST për dushe dhe vaska ju mundëson gjithashtu të konfiguroni të gjithë tualetin sipas dëshirës tuaj.

Veçoritë

  • Diverter
  • Rozetë katrore
  • Levë/dorezë e vetme e funksionimit, Simbolet e nxehtë/të ftohtë
  • Ngjyrë - krom

Temperatura

  • Opsioni i kufizimit për temperaturën maksimale dhe shpejtësinë e rrjedhës

Vetitë teknike

  • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +80°C
  • Presioni i punës - 1 - 10 bar
ID- 49769003
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!