Grup dushi inkaso me devijator Nove

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:17208

Cmimi:

Çmimi i rregullt 15,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 15,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup dushi inkaso me devijator Nove

Ky rubinet dushi me dy drejtime ka një formë të rrumbullakosur me vija të holla dhe të buta, është i thjeshtë dhe komod në përdorim dhe i jep një vlerë estetike tualetit.

Cilësia është e lartë e dhënë nga përdorimi i lëndëve të para italiane të përpunuara duke përdorur makineri të gjeneratës së fundit dhe më pas të kontrolluara rreptësisht nga personel i kualifikuar për të garantuar rezistencë ndaj shenjave të konsumimit me kalimin e kohës dhe sigurinë e përdorimit.

  • Lidhjet standarde 1/2" G
  • Pllaka Ø137 mm
  • Materiali: bronzi

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 09YO691TC1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!