Grup dushi inkaso me devijator Pilot

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13931

Cmimi:

Çmimi i rregullt 11,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 11,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup dushi inkaso me devijator Pilot

  • Instalimi: inkaso
  • Devijatoj me 4 drejtime
  • Materiali: bronzi
  • Materiali: i kromuar
  • Lidhjet: 1/2

Thjeshtësia në të gjitha aspektet e saj, siç nuk është parë kurrë më parë. Linjat e buta, të qarta dhe të lakuara e bëjnë linjën Pilot të përsosur dhe të gjithanshme për çdo nevojë.

Një linjë sa thelbësore aq edhe elegante, e dizajnuar për tualet modern të mobiluar me shije.

Finitura e kromuar e këtij grupi, ofron shkëlqim në dhomë, duke siguruar gjithashtu rezistencë ndaj kohës dhe përdorimit.

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 04CR691P1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!