Grup dushi inkaso termostatik COX

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:26753

Cmimi:

Çmimi i rregullt 40,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 40,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup dushi inkaso termostatik COX

Pjesa e jashtme dhe pjesa e brendshme

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

  • Rubinet dushi i integruar
  • Me termostat dhe diverter
  • Lidhje G 1/2"
  • Ngjyra - krom
  • Materialei - Tunxh
  • Pesha - 2 kg

ID - 78CR691TH

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!