Grup dushi termostatik me devijator Duomo

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13943

Cmimi:

Çmimi i rregullt 47,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 47,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup dushi termostatik me devijator Duomo

  • me dy doreza
  • i integruar
  • ngjyra krom
  • instalim ne murPermasat - Ø190

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.
 
Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 88CR691TH

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!